Kontakt

Contact information

Marysia

email: CooLinarNyCooLi@gmail.com

Znajdź CooLinarNy na fejsbuku

 

One Response

 1. Kuchnia 24/7 at ·

  Dzień dobry!

  Chcieliśmy zaprosić Panią do udziału w naszej najnowszej akcji – Kuchnia 24/7, którą organizujemy my – Paczkomaty InPost, wspólnie z partnerami.

  Dlaczego taka akcja i skąd na nią pomysł? Połączyliśmy ze sobą 2 fakty:
  Fakt 1: prawie 30% naszych klientów odbiera paczki w godzinach 22:00-02:00 – zastanowiliśmy się co się z nimi dzieje dalej? co jedzą?
  Fakt 2: większość książek kucharskich jest podzielona na 3 dania: śniadanie, obiady, kolacje. Co z ludźmi, którzy żyją szybciej, intensywniej, obiad jedzą w pracy, a na kolację nie mają czasu?

  Dlatego też poszukujemy pomocy specjalistów – blogerów na co dzień zajmujących się kulinarnym stylem życia. Poszukujemy jednodniowego menu składającego się z 5 dań, które udostępnimy w naszej aplikacji (która wyglądać będzie tak i tak) na fanpejdżu naszym (link) i naszego partnera – marki WINIARY (link). Współpracuje z nami także portal durszlak.pl (link do podstrony konkursowej)

  Wspólnie z partnerami chcielibyśmy pokazać naszym fanom najlepsze propozycje pochodzące z inspirujących blogów. Jeśli chciałaby Pani wziąć udział w akcji dla dość dużej ilości osób w dedykowanej aplikacji wraz innymi blogerami – będzie nam miło przyjąć Pani zgłoszenie 🙂

  Co trzeba zrobić?

  Wystarczy, że do 24 września do godz 12:00 wyśle Pani swoją propozycję codziennego menu na adres kuchnia24na7@paczkomaty.pl. Powinno się ono składać z opisu 5 dań, dostosowanych do Pani indywidualnego trybu życia. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze 30 najlepszych, które zostaną poddane ocenie internautów.

  Każdemu blogerowi który przejdzie do drugiego etapu gwarantujemy nagrody od naszych partnerów: WINIARY, Tefal, Weltbild. Zaś ostatecznie 10 osób nagrodzimy warsztatami fotograficznymi i nagrodami specjalnymi.

  SZCZEGÓŁY i regulamin tu http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/kuchnia-247/wpisy-w-akcji

  Pozdrawiamy serdecznie,
  zespół Paczkomaty!

Leave a Reply

Login with Facebook:
Log In